Szeretetdoboz

Kedves Testvérek!

A Magyar Református Szeretetszolgálat ebben az évben is meghirdette Szeretetdoboz elnevezésű élelmiszergyűjtési akcióját, amelyhez Egyházközségünk is újra csatlakozott vállalva, hogy 30 dobozt megtöltünk tartós élelmiszerekkel, tisztító-, és tisztálkodási szerekkel.

Ahogy ezt a tavalyi évben is szerveztük, az egységcsomagok összeállításához az Egyházközség házhozszállítással megrendeli az árút, elvégezzük annak rendszerezését, bedobozolását, majd a Szereteszolgálat munkatársai a már kész ajándékcsomagokat elszállítják. Kérjük a kedves Testvéreket, adományaikkal segítsenek megtölteni a Szeretetdobozokat. Számlaszámunk: OTP 11705008-20122762 A közleményrovatba kérjük, tüntessék fel: SZERETETDOBOZ – céladomány

„Ki ki amint eltökélte szívében, nem szomorúságból, vagy kénytelenségből; mert a jókedvű adakozót szereti az Isten.
Az Isten pedig hatalmas arra, hogy rátok árassza minden kegyelmét; hogy mindenben, mindenkor teljes elégségtek lévén, minden jótéteményre bőségben legyetek.” (2Kor 9:7-8)

Áldás, békesség:
Hegedűs Loránt

Vélemény, hozzászólás?