IMÁDSÁG BETEGEINKÉRT ÉS AZ ÉRTÜK KÜZDŐ EGÉSZSÉGÜGYI DOLGOZÓKÉRT

Kedves Testvérek!


Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet munkatársainak felhívásához csatlakozva kérem, hogy a mi gyülekezetünk tagjai is minden este tartsanak egy pár perces imádságos csendet, kérve Mennyei Atyánkat, hogy gyógyítsa meg, kegyelmében tartsa meg a betegeket, segítse az értük küzdő egészségügyi dolgozókat, és erősítse meg az aggódó hozzátartozókat.

Ha most templomunk falai között nem is találkozhatunk, de gyülekezetünk ily módon imaközösségben megélheti Krisztus egyházának lelki egységét.
Adjon az Úristen minden honfitársunknak reményt, hitet, türelmet és békét, betegségben gyógyulást, veszteségben vigasztalást.

„Maga pedig a Lélek esedezik mi érettünk kimondhatatlan fohászkodásokkal.” (Róma 8:26)
Áldás, békesség:
Hegedűs Loránt

Vélemény, hozzászólás?